НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

СКРОЕНИ ПО ВАША МЕРКА

Посетете го нашето студио и видете ги најдобрите креации од нашите дизајнери.
-18%
Close

Бегалци

ден55.00 ден45.00

 

Интересна приказна, зар не? Но на крајот сепак завршуваат заедно, вљубени, до крајот на животот…

Close

Црна убавица

ден35.00

Одличен избор за оние похрабрите на кои црната боја им е предизвик.

-17%
Close

Цветај, расцветај…

ден30.00 ден25.00

Картичка со цветни мотиви

Close

Компромис

ден50.00

Одлична комбинација од две желби: жолто гранче и велосипед.

Close

Тиркизно гранче

ден50.00

Минималистички дизајн, во боја по желба

New
Close

Врамето го вашиот датум

ден1,200.00

Сите наши убави сеќавања се поврзани со некој датум, а токму ова е еден прекрасен начин баш оној, најзначајниот, да остане запаметен.

Close

Нежен розов цвет

ден50.00

Нежна и софистицирана покана, која плени со нејзината елегантност.

Цветен венец во нежни пастелни тонови

ден30.00 ден25.00

Цветен венец обоен во нежни пастелни тонови

New
Close

Календар со вашите значајни датуми

ден1,500.00

Оваа година имате многу важни настани? Тогаш дефинитивно со овој календар нема да ги пропуштите!

Close

Патувања

ден45.00

Ако сте од оние љубители на патувањата, тогаш оваа покана е одлична понуда за вас!

-17%New
Close

Цветен акварелен венец

ден30.00 ден25.00

Цветен акварелен венец

Close

Цветна круна

ден60.00

Комплетна покана! Совршена во секој поглед.

-18%
Close

Бегалци

ден55.00 ден45.00

 

Интересна приказна, зар не? Но на крајот сепак завршуваат заедно, вљубени, до крајот на животот…

-14%
Close

Грамофонска плоча

ден70.00 ден60.00

Несекојдневна покана во вид на грамофонска плоча

-33%
Close

Маслинести гранчиња

ден30.00 ден20.00

Покана која плени со нејзината едноставност

Покана со календарче

ден60.00 ден50.00

Интересни тонови, кои се прелеваат и создаваат симфонија…

-17%
Close

Цветај, расцветај…

ден30.00 ден25.00

Картичка со цветни мотиви

-17%New
Close

Цветен акварелен венец

ден30.00 ден25.00

Цветен акварелен венец

Цветен венец во нежни пастелни тонови

ден30.00 ден25.00

Цветен венец обоен во нежни пастелни тонови

ДИЗАЈН ПО ВАША МЕРКА

НА КОЈ НАЧИН РАБОТИМЕ?

Направете ја поканата од вашите соништа со тим од реномирани дизајнери.
Процесот е едноставен:
001-envelope-80x80
Објаснете ни што имате замислено со пополнување на формуларот кој ќе го добиете на мејл со детали за Вашето барање за дизајн.

Пополнете го формуларот

003-photo-camera-80x80
Поврзете се со дизајнер за да ги споделите деталните точки од вашата замисла.

Споделете ни ја вашата инспирација

002-heart-80x80
Вашиот посветен дизајнер ќе ја направи поканата во дигитална форма за одобрување во рок од една недела од вашата нарачка..

Направето го тоа совршено

004-shopping-cart-80x80
Одкако ќе го одобрите дизајнот, почнуваме со печатење на поканите и испорака ако е потребно.

Печатење и испорака

НАШИ КОЛЕКЦИИ

НАЈБАРАНИ КАТЕГОРИИ

Изработени со многу љубов и внимание...
ЗА НИВНИТЕ ПОКАНИ

ШТО РЕКОА ЗА НАС