Showing all 11 results

Show sidebar
Close

Грамофонска плоча

ден70.00

Несекојдневна покана во вид на грамофонска плоча

„Таа беше време на моето време, а јас само сведок на нејзиното столетие.“ – Петре М. Андреевски

Close

Жолто гранче

ден50.00

Минималистички дизајн, во боја по желба

-33%
Close

Маслинести гранчиња

ден30.00 ден20.00

Покана која плени со нејзината едноставност

Close

Моторџиска

ден55.00

Совршен избор за оние кои имаат две најголеми пасии..  својата љубена и се разбира, моторот!

Close

Нежен розов цвет

ден50.00

Нежна и софистицирана покана, која плени со нејзината елегантност.

Покана со календарче

ден60.00 ден50.00

Интересни тонови, кои се прелеваат и создаваат симфонија…

Close

Разгледница од Париз

ден30.00

Ја побаравте раката на својата сакана токму во Градот на љубовта? Тогаш ова е одличен начин да им раскажете на сите…

-17%
Close

Цветај, расцветај…

ден30.00 ден25.00

Картичка со цветни мотиви

Close

Цветен венец

ден25.00

Картичка со цветни венци

Close

Цветен венец со пердув

ден25.00

Раскошен цветен венец, збогатен со по некој пердув, обоен во прекрасни тонови.

Close

Црна убавица

ден35.00

Одличен избор за оние похрабрите на кои црната боја им е предизвик.