Енергична и полна со љубов

ден40.00

Жолтата боја обезбедува чувство на топлина, чувство на бодрење, ја стимулира менталната активност и создава мускулна енергија.

Димензии и спецификации

wood-gallery-placeholder
Fermentum scelerisque hendrerit parturient nullam enim lobortis litora parturient dictumst.
Potenti a quisque tincidunt venenatis adipiscing parturient fermentum nisl tincidunt amentu.
Scelerisque conubia lobortis a condimentum ad eleifend dui integer maecenas habitant nostra.
Спецификација Покана Плико Картичка за пријатна вечера
Висина 20 цм 25 цм 5 цм
Ширина 10 цм 13 цм 9 цм
Грамажа на хартија 300 гр 100 гр 300 гр
Пакет од 100 1 кг 0,5 кг 300 гр
Димензии на пакет 27 x 26 x 39 45 x 35 x 24 46 x 142 x 25
Description

Токму таква е оваа покана, носи среќа и нова позитивна енергија.

Покана со димензија 11 х 18, двострано печатена на 300 гр. хартија, која се комплетира со дополнителна мала картичка на која во внатрешноста стои тајна порака, сето тоа врзано со машничка.

 

Во зависност од вашите барања, истата може да се изработи во друга димензија и на друга хартија. Постои опција од истиот дизајн да се изработат повеќе производи кои би ви требале за вашата свадбена прослава и на тој начин ќе имате тематски декорирана и уникатна свадба. За тоа погледнете повеќе во „Тематски производи“

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Енергична и полна со љубов”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.