Календар со вашите значајни датуми

1,500 ден 1,200 ден

Оваа година имате многу важни настани? Тогаш дефинитивно со овој календар нема да ги пропуштите!

Category:
Description

Календар во рамка со димензија 30 х 40, испечатен на 300 гр. хартија со димензија 20 х 30, врамен во дрвена рамка во црна или бела боја. На овој календар може да ги заокружите главните настани кои ќе ја одбележат оваа година, како на пр. вашата свадбена прослава или годишнина, крштевката на вашето прво внуче, роденденските забави на вашите најблиски и сл.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Календар со вашите значајни датуми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.