View cart “Блеска со својата убавина” has been added to your cart.

Компромис

50 ден

Одлична комбинација од две желби: жолто гранче и велосипед.

Димензии и спецификации

wood-gallery-placeholder
Fermentum scelerisque hendrerit parturient nullam enim lobortis litora parturient dictumst.
Potenti a quisque tincidunt venenatis adipiscing parturient fermentum nisl tincidunt amentu.
Scelerisque conubia lobortis a condimentum ad eleifend dui integer maecenas habitant nostra.
Спецификација Покана Плико Картичка за пријатна вечера
Висина 20 цм 25 цм 5 цм
Ширина 10 цм 13 цм 9 цм
Грамажа на хартија 300 гр 100 гр 300 гр
Пакет од 100 1 кг 0,5 кг 300 гр
Димензии на пакет 27 x 26 x 39 45 x 35 x 24 46 x 142 x 25
Description

Покана со димензија 13 х 13, изработена на бисерен моден картон, која се состои од печатено плико на кое на задната страна има место да си пишете до кого е поканата, и внатре стои картичка со текстот.

 

Во зависност од вашите барања, истата може да се изработи во друга димензија и на друга хартија. Постои опција од истиот дизајн да се изработат повеќе производи кои би ви требале за вашата свадбена прослава и на тој начин ќе имате тематски декорирана и уникатна свадба. За тоа погледнете повеќе во „Тематски производи“

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Компромис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.