Од срце за наставниците

2,490 ден

Дефинитивно најдобриот подарок и прекрасен спомен од сите дечиња

Category:
Description

Секоја година, дали на Денот на жената или за крајот на школската година, или пак за некој друг настан, се прашуваме што да им подариме на нашите наставници, а тоа да биде креативно и поразлично од останатите години.

Со овој уникатен дизајн имате прекрасна можност да го направите тоа!

Испратете ни фотографии од сите дечиња, напишете ни што би сакале да стои како порака, а нашите дизајнери ќе го направат вашиот совршен подарок.

*Фотографиите треба да се со висока резолуција и наша топла перпорака е да се направат во ист амбиент со сите деца посебно за постерот да изгледа уште поубаво.

 

Уникатен постер со димензија 50 х 50, врамен во рамка.

 

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Од срце за наставниците”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.