Покана со ваша илустрација

90 ден

Бидете креативни!

Description

Покана со димензија 13 х 18, печатена на 300 гр. мат хартија. Поканата се состои од еднострано печатена картичка во двострано печатено плико, со проѕирна фолија преку која се гледа илустрацијата, а на задната страна има место каде се пишува за кого е поканата. За оваа покана илустрацијата ја изработува илустратор, со кој ги разработувате сите детали и што сакате да има на сликата. Цената за илустрацијата ја одредува илустраторот во зависност од вашите барања.

 

Во зависност од вашите барања, истата може да се изработи во друга димензија и на друга хартија. Постои опција од истиот дизајн да се изработат повеќе производи кои би ви требале за вашата свадбена прослава и на тој начин ќе имате тематски декорирана и уникатна свадба. За тоа погледнете повеќе во „Тематски производи“

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Покана со ваша илустрација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.