Со љубов за ТАТО

1,290 ден

Прекрасен подарок за Вашиот татко, Вашиот сопруг, Вашиот херој…

Category:
Description

Подарете љубов со овој уникатен дизајнерски постер, кој нашите дизајнери ќе го направат само за вас. Испратете ни ги вашите омилени фотографии, напишете ја најубавата порака и израдувајте нечие срце.

 

Постер со димензија 20 х 29, врамен во рамка 30 х 40 со паспарту.

 

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Со љубов за ТАТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.