Срце од најубавите фото спомени

2,490 ден

Прекрасен и уникатен подарок

Category:
Description

Подарете љубов со овој уникатен дизајнерски постер, кој нашите дизајнери ќе го направат само за вас. Испратете ни ги вашите омилени фотографии, 30 на број, напишете ни неколку интересни пораки кои ќе бидат и краток опис на фотографираниот момент и израдувајте нечие срце.

Овој уникатен врамен постер може да биде и совршен подарок за вашите негуватели, учители, просветители… Подарок за вашите родители со кој  може да им се заблагодарите за се што направиле за вас, со фотографии од моментот кога сте се родите, до вашата свадбена прослава… Идеите се безбројни, а заедно можеме да направиме да станат реални и бесценети.

 

Уникатен постер со димензија 40 х 50, врамен во рамка 43 х 53.

 

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Срце од најубавите фото спомени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.