Цветен агол

35 ден

Елегантна

Димензии и спецификации

wood-gallery-placeholder
Fermentum scelerisque hendrerit parturient nullam enim lobortis litora parturient dictumst.
Potenti a quisque tincidunt venenatis adipiscing parturient fermentum nisl tincidunt amentu.
Scelerisque conubia lobortis a condimentum ad eleifend dui integer maecenas habitant nostra.
Спецификација Покана Плико Картичка за пријатна вечера
Висина 20 цм 25 цм 5 цм
Ширина 10 цм 13 цм 9 цм
Грамажа на хартија 300 гр 100 гр 300 гр
Пакет од 100 1 кг 0,5 кг 300 гр
Димензии на пакет 27 x 26 x 39 45 x 35 x 24 46 x 142 x 25
Description

Покана со димензија 12 х 17, која може да биде и вертикална и хоризонтална соласно вашите барања, изработена на бисерен моден картон. Доаѓа во комбинација со плико во боја по ваш избор.

 

Во зависност од вашите барања, истата може да се изработи во друга димензија и на друга хартија. Постои опција од истиот дизајн да се изработат повеќе производи кои би ви требале за вашата свадбена прослава и на тој начин ќе имате тематски декорирана и уникатна свадба. За тоа погледнете повеќе во „Тематски производи“

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цветен агол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Shipping & Delivery

MAECENAS IACULIS

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.

ADIPISCING CONVALLIS BULUM

  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.