НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

СКРОЕНИ ПО ВАША МЕРКА

со префинет вкус и уникатен стил
New
Close

Мојата ПРВА година

1,750 ден

Првите 12 месеци на вашето најмило

New
Close

Од срце за наставниците

2,490 ден

Дефинитивно најдобриот подарок и прекрасен спомен од сите дечиња

New
Close

Персонализирана силуета

ПЕРСОНАЛИЗИРАНА УМЕТНИЧКА СИЛУЕТА Испратете ни фотографија сликана од профил од вашето дете, милениче, или некоја друга сакана личност и нашите
New
Close

Постер 100×70 Мапа со животни

890 ден

Прекрасен постер кој ќе го краси ѕидот во детската соба

New
Close

Постер 70×35 Сончев систем

590 ден

За дечиња кои мечтаат

New
Close

Постер 70×50 со животински свет

690 ден

Со овој постер израдувајте нечие детско срце, полно со љубов за животните и спремно за нови авантури

New
Close

Постери 3 ком, 19х13

350 ден

3 постери со димензија 13*19, испечатени на 300 гр мат хартија, со можност да се персонализира Радувај се на денот

New
Close

Со љубов за ТАТО

1,290 ден

Прекрасен подарок за Вашиот татко, Вашиот сопруг, Вашиот херој…

New
Close

Срце од најубавите фото спомени

2,490 ден

Прекрасен и уникатен подарок

New
Close

Елегантна со пердув

45 ден

Покана со димензија 12 х 17, еднострано печатена на 230 гр. бисерен моден картон. Се аплицира на бланко картичка од

Close

Модернистичка

40 ден

Покана со димензија 13 х 18, еднострано печатена на 230 гр. структуриран моден картон. Се аплицира на бланко картичка од

Close

Покана со ваши фотографии

30 ден

Убав спомен за вашите гости

New
Close

Ројал

25 ден

Елегантна и класи

Close

Уникатна покана со ваши фотографии

50 ден

Убав спомен за вашите гости

Close

Уникатна покана со ваши фотографии

50 ден

Убав спомен за вашите гости

New
Close

Акварел со златна фолија

65 ден

неодолива комбинација

New
Close

Зелени гранчиња

35 ден

Покана со димензија 12 х 17, еднострано печатена на 300 гр. структурирана хартија. Доаѓа во комплет со натур плико. Во

Close

Зелени гранчиња

35 ден

елегантна и едноставна

Close

Венец од цвеќиња

20 ден

елегантна и едноставна

Close

Издлабено срце

55 ден

Вашите иницијали, силно врежани во кората на една бреза.

Close

Како на филм

45 ден

Направете откачена фото сесија, а ние ќе се погрижиме да добиете супер покана.

Close

Канвас

40 ден

во боја по ваша желба

New
Close

Акварел

45 ден

Уникатна и нежна

Close

Бордо гранче

50 ден

Минималистички дизајн, во боја по желба

Врамето го вашиот датум

1,200 ден 500 ден

Сите наши убави сеќавања се поврзани со некој датум, а токму ова е еден прекрасен начин баш оној, најзначајниот, да остане запаметен.

Close

Грамофонска плоча

60 ден

Несекојдневна покана во вид на грамофонска плоча

Close

Грамофонска плоча

60 ден

Несекојдневна покана во вид на грамофонска плоча

„Таа беше време на моето време, а јас само сведок на нејзиното столетие.“ – Петре М. Андреевски

Close

Грамофонска плоча

60 ден

Несекојдневна покана во вид на грамофонска плоча

 

Close

Бегалци

45 ден

Интересна приказна, зар не? Но на крајот сепак завршуваат заедно, вљубени, до крајот на животот…

Close

Енергична и полна со љубов

45 ден

Жолтата боја обезбедува чувство на топлина, чувство на бодрење, ја стимулира менталната активност и создава мускулна енергија.

Close

Во многу бои

50 ден

шарена и полна со живот

Close

Еукалиптус

35 ден

елегантна и едноставна

Врамето го вашиот датум

1,200 ден 500 ден

Сите наши убави сеќавања се поврзани со некој датум, а токму ова е еден прекрасен начин баш оној, најзначајниот, да остане запаметен.

Календар со вашите значајни датуми

1,500 ден 1,200 ден

Оваа година имате многу важни настани? Тогаш дефинитивно со овој календар нема да ги пропуштите!

НА КОЈ НАЧИН РАБОТИМЕ?

Откако ќе го нарачате Вашиот омилен производ и се резервираат средства од Вашата картичка, ние ќе ви испратиме формулар кој ќе треба да го пополните. Нашиот тим од реномирани дизајнери ќе го персонализира производот и испрати за одобрување.

Откако ќе се финализира дизајнот, се праќа на доработка. Кога производот ќе биде готов, се пакува соодветно и се врши бесплатна достава до вашата наведена адреса. Откако ќе ни потврдите дека нарачката сте ја примиле, дури тогаш средствата ќе ви бидат авторизирани, со тоа ви даваме гаранција дека нарачаните прозводи ќе ги добиете со сите карактеристики како што се опишани и во дадениот рок.

Низ целиот процес сме во постојан контакт 🙂

За квалитетот на изработката не треба да се грижите, бидејќи работиме со голема љубов и посветеност.

ЗА НИВНИТЕ ПОКАНИ

ШТО РЕКОА ЗА НАС